یکشنبه ۱۴۰۳/۰۲/۳۰

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قزوین خبر داد؛

کسب رتبه برتر و نشان ویژه شهرداری قزوین در دومین رویداد جایزه ملی جوانی جمعیت

اللهیاری رییس کمیسیون فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر قزوین از کسب رتبه سوم شهرداری قزوین در دومین رویداد جایزه ملی جوانی جمعیت که با حضور رئیس جمهور محترم برگزار شد، خبر داد‌.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامي شهر قزوین،قاسم اللهیاری رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر قزوین با بیان این مطلب اظهار کرد: با اجرای سیاستها و دستورالعمل های ابلاغی شورای ششم در حوزه جوانی جمعیت و فرزند آوری و حمایتهای تشویقی پرسنل،  شهردار قزوین در این حوزه به عنوان مدیر برتر در دومین رویداد جایزه ملی جوانی جمعیت   انتخاب شد.

وی با بیان اینکه جایزه ملی جوانی جمعیت به عنوان نخستین رویداد علمی فرهنگی و اجتماعی ملی در حوزه جمعیت کشور شناخته می شود ادامه داد:دومین رویداد اهدای جایزه ملی جوانی جمعیت در روز گذشته با حضور رئیس محترم جمهور در سالن اجلاس سران نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد که در بخش مدیران این رویداد مهدی صباغی شهردار قزوین به عنوان برگزیده سوم معرفی شد.

اللهیاری خاطر نشان کرد: در سال گذشته کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قزوین  در موضوع سیاستهای افزایش جمعیت و فرزند آوری به طور جدی ورود کرد و طی جلسات مختلف این سیاست‌ها به شهرداری قزوین ابلاغ شد تا لایحه شایسته و خوبی از سوی شهرداری ارایه شود .

به گفته دبیر شورای اسلامی شهر قزوین، این لایحه که منجر به مصوبه مهم شورا نیز شد مورد توجه دستگاه ها و سازمانهای مختلف استان قزوین نیز قرار گرفت چرا که فضای تشویقی مطلوبی برای پرسنل ایجاد شد و همه این سیاستها باعث شد تا در سطح کشور نیز نشان ویژه و جایزه جوانی جمعیت از آن شهرداری قزوین شود.

وی ضمن تبریک به اعضای شورای اسلامی شهر قزوین ، شهردار و مدیران شهری قزوین اظهار امیدواری کرد تا در راستای تحقق سیاستهای افرایش جمعیت و فرزند آوری شاهد اجرای برنامه های خوب و سیاستهای تشویقی باشیم.

پایان پیام/

تصاویر مرتبط