سه‌شنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۰

حبيبي، معاون عمراني استانداري قزوين:

احداث پروژه‌هاي تقاطع غيرهمسطح باعث توسعه شهر قزوين خواهد شد

شهرداري قزوين با احداث پروژه‌هاي تقاطع غيرهمسطح دريادلان كربلاي 4، يادگار امام و نخبگان يكي از مشكلات ورودي شهر را براي جذب گردشگر برطرف خواهد كرد و قزوين را در مسير تحول قرار داده است.

 

معاون عمراني استانداري قزوين گفت: مديريت شهري قزوين داراي سيستم چابك و نيروهاي فني و متخصص است و با اين ظرفيت توانسته است قزوين را در مسير تحول قرار دهد.
به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري قزوين؛ منوچهر حبيبي در مراسم كلنگ‌زني پروژه‌هاي تقاطع غيرهمسطح دريادلان كربلاي 4، يادگار امام و نخبگان كه با حضور مسوولان ارشد استاني و شهري برگزار شد، افزود: يكي از مشكلات شهر قزوين در جذب گردشگر نحوه ارتباط با ورودي‌هاي قديم و جديد شهر ميباشد كه ساماندهي آن در دستور كار شهرداري قزوين قرار گرفته است.
وي با بيان اينكه ساماندهي ورودي‌هاي قديم و جديد شهر باعث خواهد شد تا مسافران و گردشگران به راحتي به داخل شهر هدايت شوند، گفت: اميدواريم ساماندهي ورودي‌هاي قديم و جديد شهر با پيگيري‌هاي مستمر انجام شود.
حبيبي افزود: ساماندهي ورودي‌هاي قديم و جديد شهر باعث توسعه شهر قزوين در زمينه‌هاي اقتصاد و گردشگري خواهد شد.
اين مقام مسوول بيان كرد: با همتي كه در شهرداري قزوين وجود دارد ساماندهي ورودي هاي شهر به زودي انجام خواهد شد.  
ناصر گنجي، مدير منطقه سه شهرداري قزوين نيز گفت: پروژه‌هاي تقاطع غيرهمسطح دريادلان كربلاي 4، يادگار امام و نخبگان با حضور مسوولان ارشد استاني و شهري در راستاي ساماندهي ورودي‌هاي شهر از اتوبان قزوين-زنجان كلنگ زني شده است.
گنجي افزود: مديريت شهري در تلاش است، قزوين را به شهر گردشگري تبديل كند و در اين راستا ساماندهي سه محور از  ورودي شهر در دستور كار قرار گرفته است.
وي افزود: اميدواريم با سرعت عمل و كيفيت مناسب به زودي شاهد بهره‌برداري از اين پروژه‌ها باشيم.
گنجي با اشاره به نامگذاري تقاطع بلوار امام علي(ع) و اتوبان قزوين – زنجان به نام دريادلان كربلاي 4 گفت: اين تقاطع در راستاي گراميداشت شهداي غواص قزوين در عمليات دريادلان كربلاي 4 به اين نام، نامگذاري شده است.
گفتني است؛ كلنگ زني تقاطع غيرهمسطح دريادلان كربلاي 4 با اعتبار 35 ميليارد ريال طي 12 ماه و تقاطع غيرهمسطح يادگار امام با اعتبار 45ميليارد ريال طي12 ماه انجام شد.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط