دوشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۱۵

رشوند آوه:

تفاهم نامه گردشگری شهرداری قزوین با شهرداری تهران منعقد شد

آرش رشوند‌آوه، مدیرعامل سازمان نوسازي و بهسازي شهر قزوين، گفت: انعقاد تفاهم‌نامه با ستاد گردشگری شهرداری تهران، با هدف تعامل، انتقال تجربیات و هم‌افزایی در حوزه صنعت توریسم صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومي سازمان نوسازي و بهسازي شهر قزوين؛ رشوند‌آوه گفت: در نشست مشترک نمایندگان شهرداری‌های تهران، قزوین، سمنان، قم و ورامین، تفاهم‌نامه‌ای بین ستاد گردشگری پایتخت و شهرداری‌های هر یک از شهرهای نامبرده منعقد شد تا از طریق هم‌اندیشی و هم‌افزایی، نتایج شایسته‌ای در رونق گردشگری این شهرها حاصل شود.

وی که به عنوان نماینده شهرداری قزوین در این نشست حضور داشت، افزود: با توجه به ظرفیت‌های قابل توجه گردشگری در شهر قزوین و آگاهی مدیران و متخصصین شهرهای اطراف از این پتانسیل‌ها، نزدیک بودن ساختار گردشگری شهرهای قزوین و تهران، لزوم بهره‌مندی از حضور گردشگران پایتخت در قزوین و آشنایی آنان با جاذبه‌های گردشگری شهر مینودری، موضوع تبدیل این شهر به یک مقصد گردشگری جذاب، مورد توجه قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان نوسازي و بهسازي شهر قزوين مطرح کرد: ستاد گردشگری شهر تهران با آگاهی از این موضوعات، به دنبال معرفی مقاصد گردشگری مانند قزوین و تبادل گردشگر با این شهر است تا میزان بازدید از جاذبه‌ها افزایش یابد.

وی ادامه داد: در نشست مشترک شهرداری‌های تهران، قزوین، سمنان، قم و ورامین، در خصوص تشکیل مجمع دائمی شهرهای مجاور تهران، دبیرخانه و برگزاری جلسات هم‌اندیشی گردشگری به صورت دوره‌ای نیز بحث و تبادل نظر شد.

لازم به ذکر است؛ در پایان این مراسم، امضا و تبادل تفاهم‌نامه بین شهرداری تهران و قزوین صورت گرفت و مقرر شد جلسات هم‌اندیشی در سایر شهرهای حاضر برگزار شود.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط